HUNG KUEN COMPETITION 2017

HONG KONG 2016
27.11.2016
KURZ POULIČNÍ SEBEOBRANY
5.2.2018
Show all

HUNG KUEN COMPETITION 2017

EUROPEAN HUNG KUEN COMPETITION ITALY 2017

V sobotu 1. července 2017 se nedaleko italského Avellina konalo mistrovství Kung Fu ve stylu Hung Kuen. Soutěž s velmi kvalitním obsazením škol z Německa, Švédska, Řecka, USA, Itálie, Portugalska, Brazílie a samozřejmě České republiky probíhala pod širým nebem přímo u moře v plážovém středisku Baia Domizia.

Naši žáci Lucie Mrkvicová, Jana Tomanová, Jakub Ošmera, Tomáš Heřman a Dalibor Tomek si zaslouží pochvalu za vynikající reprezentaci školy. Bezkonkurenčního výsledku dosáhli  např. v disciplíně sparingové sestavy ve dvojicích, kdy Lucie s Janou beze zbraně a Jakub s Tomášem se zbraněmi nenašli přemožitele a získali zlaté medaile. Výborný úspěch byl také výkon Dalibora, který v nemalé konkurenci v kategorii cvičení s dlouhými zbraněmi získal  bronzovou medaili.

Soutěž takovéto úrovně byla pro naše žáky nejen příjemným strávením krásných chvil při setkání s mnoha přáteli z různých míst světa, ale především velkou inspirací a motivací do dalšího tréninku Kung Fu.

Některé fotky z akce najdete ve FOTOGALERII